[:tr]ToyotaPlazaSonkar.com Yayına başladı.[:]

[:tr]ToyotaPlazaSonkar.com Yayına başladı.[:]

[:tr]Toyota Plaza Sonkar, ( ToyotaPlazaSonkar.com  )

Sonkar Otomotiv, Toyota yetkili satıcısı olarak 1993 yılından bu yana, İstanbul Bahçelievler’ de, Toyota müşterilerine satış ve satış sonrasında hizmet vermektedir. Tüm vizyonunu dünyanın en mutlu otomobil kullanıcılarına sahip olmak üzerine oluşturan Sonkar Otomotiv, 6400 m2 kapalı, 2000 m² açık otopark alanına sahip dünyanın en modern plazalarından biri. Sorunsuzluğu ve kalitesiyle adını kanıtlamış Toyota otomobilleri müşterilerinin beğenisine sunan Sonkar Otomotiv A.Ş.müşterilerine dünya standartları üzerinde hizmet vermenin haklı gururunu taşıyor.

Başarısını satış ve satış sonrası hizmetlerde aldığı ödüllerle perçinleyen Sonkar 2009, 2010 ve 2011 yıllarında üst üste üç kez aldığı Ichiban* ödülüyle Türkiye’de tüm Yetkili Satıcılar içinde Mutlak Müşteri Memnuniyetinde bir numara oldu. Bu ödülü üst üste 3 kez alan Türkiye’deki tek Yetkili satıcı unvanına sahiptir.

*Ödüllere adını veren ve Japonca ‘Birinci’ anlamına gelen “Ichiban”, Toyota’nın müşteri memnuniyeti sloganı olan ve “Önce Müşteri” anlamına gelen Japonca “Okyakusama Ichiban” cümlesinden alınmıştır.

 

Toyota Plaza SONKAR YENİBOSNA

Londra Asfaltı San.Cd.No.40 Çobançeşme Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 6525000

Faks : 0212 6522812

satis@toyotasonkaryenibosna.com.tr

ToyotaPlazaSonkar.com

toyotasonkaryenibosna.com.tr

 [:]